Pronájem Třípokojový, Capraia, Ostrov Elba, Itálie, CAPRAIA ISOLA. Via De Mari, s.n.

Pronájem - Cod. 23628

  • Typologie: Třípokojový
  • Oblast: 70 m²
  • Pocet pokoju: 2
  • Podlazí: 2 piani

Townhouse výrazný, nezávislý, plně obnovena a vybavena, panoramatické, pod mohutnými hradbami Fort St George, v historickém centru města, v docházkové vzdálenosti od obchodů a restaurací, ale klid, protože v soukromém výklenku.
Předcházet a terasou, na 2 podlažích, s obývacím prostorem v přízemí a dvou dvoulůžkových ložnic v patře. Velká koupelna se sprchovým koutem.
Vhodné příjemný pobyt po celý rok, nejen v letních zátok a krásných zátok a moře bez srovnání (jsme uprostřed toskánské souostroví přírodního parku, chráněné krajinné oblasti), ale i pro možnost jedinečné zážitky v "Ostrov, že cestovní ruch nemá vliv: trekking v pohádkové interiéru Středomoří, vzácnou flórou a faunou, školní divig, rybaření všeho druhu, pronájem lodí, ostrov výlety, výlety na Korsice kuchyně. Ideální pobyt pro studium, soustředění, relaxace, místo, kde se zdá, se zastavil čas.
Nádherné jarní květiny-
Pronájem po celý rok na krátkou nebo dlouhou dobu, ceny se liší v závislosti na ročním období. Stravování Denní Toremar od Livorno, Porto Medici.

Poptávka po této nemovitosti


REALIGRO FREE ADVERT
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB