Prodat Vila, Torri del Benaco, Verona, Itálie, brancolino

Prodat - Cod. 27534

  • Typologie: Vila
  • Oblast: 250 m²
  • Pocet pokoju: 5
  • Podlazí: terra

Část domu,
v jedinečném a panoramatickém místě, jen pár kroků od jezera, vloženo v elegantním a klidném prostředí, dva kilometry od centra Torri del Benaco a Garda zemi.
Stavba byla dokončena v roce 2010, s použitím kvalitních materiálů. Zařízení je primární italských firem. Používá se pouze v létě
Je to tak Divided:
Přízemí: venkovní terasa, veranda používají k uskladnění, obývací pokoj s velkým oknem, velká kuchyň, předsíň noc, dvě velké dvoulůžkové ložnice, koupelna, technická místnost technická místnost, sklep. autonomního poplašného systému a klimatizací
První patro: velká terasa s výhledem na jezero a zpět, obývací pokoj s velkým oknem, velká kuchyň vaření koutem, předsíň noc, dřevěné schodiště pro přístup do podkroví, koupelna, ložnice s oddělenými lůžky. Všechny pokoje mají přístup na terasy, soukromé venkovní zahrádce. autonomního poplašného systému a klimatizací.

Půdní prostor: přistávací plochy, technická místnost, ložnice s velkou koupelnou.
Zabezpečovací systém a klimatizace
Vše, co je doprovázeno automatickým systémem pro zalévání zahrad, automatické brány, motorizovaných závěsy zbarvené hledí.
Parkovacích míst č.2 hotelu.
Oba apartmány mají oddělené a jednotlivé technologické systémy.
Je zde možnost s malou variací v přízemí, spojit dva byty a získat "jeden velký bydliště.

Poptávka po této nemovitosti


REALIGRO FREE ADVERT
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB