Prodat Vila, Todi, Perugia, Itálie, Porchiano, San Sisto, Todi (Pg)

Prodat - Cod. 20256

  • Typologie: Vila
  • Oblast: 530 m²
  • Pocet pokoju: 4
  • Podlazí: 2

San Sisto je krásná borgo velmi blízko k fascinujícímu středověkého města Todi. Obydlí se objeví v autentickém středověkém skupinu domů. Původně majetkem kostela, to bylo používáno jako klášter. Starověkých malý kostel se zhroutil v XVII století po zemětřesení. Následně byla přestavěna, ve stejném století. Po odchodu z jeptišek, byl majetek obrátil do vojenské hlásky.

Ze dne XIII století, mocné kamenné zdi Borgo, dominují přírodní park řeky Tibery. Řeka sama teče tiše, bohaté na svou slavnou minulost, ne příliš daleko od vily. Todi, známý pro svou architekturou, uměním a přírodou, je snadno dosažitelný z San Sisto. Jako ve skutečnosti, město je jen tři kilometry od hotelu.

Borgo San Sisto je v ideální pozici: je obklopen okouzlující přírodou není zabraňuje být v strategickém oblasti, blízko všeho druhu zařízení. Vila je dokonale spojen se všemi hlavních silnicích. Nádherné města, jako je Orvieto a Perugie, zvýší nedaleko od Borgo. Venkově vzkvétal po celém kolem majetku v charakteristickém posloupnosti zelenými kopci.

Dům na nabídku, integrant část starého Borgo, byl přidán v XIX století. Vlastnost je casa padronale (panský dům), a skládá se z hlavní konstrukce, perfektně zrenovované a nezávislou zemědělské přílohy, které mohou být převedeny a obnovit. Majetek je obklopen velkou soukromou zahradou, částečně kryta staré a krásné moruším, a námořní borovice. V objektu je také chápe a solární panely složité.

Příbytek je rozdělen do dvou podlaží. V prvním patře jsou dvě oblasti: velký a světlý pokoj s širokými okny, které se otevře na bujné zeleně Tibery údolí, a další prostor s vlastní koupelnou příloze. V současné době je první místnosti jako vlastní ateliéru. Vysoké stropy dodávají pokoji více vzduchu a krásu.

Druhé patro je dosaženo impozantní mramorové schodiště: když velká přední dveře, v horní části vnějšího přistání, otevře, elegantní schodiště vede do zbytku domu. Vysoké stropy a dekorace obohatit všechny strukturu: na stěny a strop vzory zdobí dům. Po vstupní hale je hezká a zejména pokoj využíván jako knihovna, s klenutým stropem. Pak je tu velký a elegantní obývací pokoj s koupelnou a oblouk, který vede k širokému kuchyně s velkým kamenným krbem. Všude tam je podlaha v typických terakotových dlaždic. Foyer je odlehčená okna, které se otevře, na lahodné malé terase s výhledem na přírodní park a Todi. Jídelna je zcela malované, stropy a stěny zdobené modrými a okrové dekorace vytvářejících trompe l'oeil účinek. Struktura zahrnuje také větší koupelna, a čtyři široké ložnice, z nichž jedna s WC uvnitř.

Na celé: tři koupelny, čtyři ložnice, jedna kuchyň, obývací pokoj, jídelna, předsíň, plus plochy v prvním patře (včetně jiného koupelny). Dům je ozdoben uměleckého skla oken. Hlavní struktura se rozkládá na ploše 530 m² (přízemí: 290 m², druhé patro: 240 m²).

Poptávka po této nemovitosti


Free real estate ads
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB