Prodat Vila, Lurate Caccivio, Como, Itálie, via XXV aprile, 27

Prodat - Cod. 19222

  • Typologie: Vila
  • Oblast: 700 m²
  • Pocet pokoju: >10
  • Podlazí: 2 piani
  • Majetkové poměry: Excellent

Vila na 2 podlažích.

FLOOR je rozdělena do 2 částí:
- Prostor na spaní se skládá ze tří samostatných mini-apartmány (4 ložnice s 3 koupelny celkem), s dřevěnými podlahami v celém, dobře udržovaný, 2 mini-apartmány se otevírají na terasu, částečně kryté a uzavřené do oken být využívány iv zimě;
- LIVING se skládá z jídelny s obývacím pokojem (s dvojitým zasklením oken na 3 stranách s výhledem do zahrady), kuchyň, koupelnu, extra místnost a krytou terasou, ideální pro grilování.
V přízemí se skládá z velkého sklepa (ideální pro party / shromáždění s mnoha lidmi, s tabulkou v masivního ořechu z 20 osob, bar, krb), 2 studie z práce (jeden z nich s jiným krbem), druhá kuchyně , prádelna, koupelna, sklep, kotelna a garáž pro 5 aut.

Příležitost ke koupi - společně s vilou - Část nábytkem, elegantně míru.

PARK okolí velká (více než 2500 m2), jemně připravené a péči o ně. Borovice, jedle, břízy třicet let a vysoká plot zaručuje soukromí. Přítomnost tabulky a kamennými lavicemi ve dvou rozích zahrady. Pohodlné psí klece. Možnost vstupu do bazénu.
Tento alarm přes oblast a obvod zahrady.

ZONE je jen deset kilometrů od jezera Como. Jen 5 km oddělit od vchodu do jezera (A9), která spojuje Milan do Švýcarska, aby vilu tak v pohodlné pozici pro oba cíle. Vzdálenost do železničních stanic také Trenord linky.

Pro milovníky sportu, jezdecké koně za domem, Monticello Golf Club 3 km a Pinetina (Appiano Gentile) na 6 km.

Poptávka po této nemovitosti


Ad Přidal Soukromé
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB