Prodat Vila, Casalpalocco, Řím, Itálie, Via Aristonico di Alessandria 71

Prodat - Cod. 14452

  • Typologie: Vila
  • Oblast: 334 m²
  • Pocet pokoju: 12
  • Podlazí: cieloterra

Klidu žít je bezpečné díky fronte.Vivere policejní stanici v Římě ve vile v zeleném světě miloval fotbalisté, herci a ovladače: Casalpalocco
Část tři-rodinný vesnický dům nebe ušlechtilého charakteru se nachází v Casal stavu Palocco absolutní bezpečnost života, protože před policejní stanice v klidné, ale nádherné služby (zelené plochy, parkoviště, kiosek, bar pekárna, supermarket, tabák, autobusová zastávka opak). 334 mqPiano včetně dvou podzemních vchody, dřevo, servisní místnosti, koupelna, suterén prostor s kuchyňským koutem, troubou, pizza trouba, sporák legna.Piano půdy obsahující studio renovovaný v roce 2000 s síťové kabely a klimatizace, herna giardinoPiano a veranda na první zahrnovat tři ložnice, jedna s klimatizací, dvě koupelny, dřevěné podlahy a dřevěné schodiště. Velká terasa spojující oblasti popsané dvoje dveře. Rošt stále přítomna v systému Windows, protože okna a dveře instalované před výstavbou kasáren na druhé carabinieri.Piano podkroví s ložnicí, koupelnou s jacuzzi a solarium.Copertura ploché střechy s šikmé boční tašky střechy, obvodového pláště omítky tinteggiato.Triplo vstup ze dvou silnic, dva vjezdy, jeden s automatickou branou pro přístup na střechu / garage.Giardino částečně betonová a částečně doma verdeCostruito v 1972-1974, které mají autonomní systém vytápění, 334 m2 celkem, včetně 51 zahradě .

Poptávka po této nemovitosti


REALIGRO FREE ADVERT
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB