Prodat Venkovská usedlost, Tramonti, La Spezia, Itálie, via della litorania

Prodat - Cod. 18854

  • Typologie: Venkovská usedlost
  • Oblast: 115 m²
  • Pocet pokoju: 4
  • Podlazí: 1° e 2°

Vyrobeno zemědělské přední části moře, v Cinque Terre národního parku, krásný výhled, který se skládá z: vstup, první patro v pokoji, tři patře pokoje. Dům, jak můžete vidět z obrázku, je zdarma na třech stranách.
Chcete-li být obnovena, s možností prodloužení o 30%. Již sloužil vody a světla. To má soukromou půdu asi 300 metrů čtverečních. Z hlavní silnice na Riomaggiore, přístupný přes soukromé silniční soukromé parkoviště (brána), můžete vstoupit do země asi o 300 metrů dlouhé schodiště s kroky 4 cm vysokým. Z domu dalších 200 metrů po schodech vedoucí na soukromou pláž pro ty domy. Na pláži se nachází v malé zátoce mezi Portovenere a Riomaggiore, jinak přístupné pouze lodí.
Z malé vesnice a je 20 metrů od ostatních domů. Restrukturalizace může přinést materiál je sledován s trakař nebo vrtulník odpočívá na samém důvodu domu. Pro rozšíření potřeb projektu.
Ideální pro investice. Je to vždycky pokladní investovat do národního parku Cinque Terre! Cena je k jednání se soukromým vyjednáváním. Žádné agentur.

Poptávka po této nemovitosti


Free real estate ads
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB