Prodat Venkovská usedlost, Montottone, Ascoli Piceno, Itálie, Montottone

Prodat - Cod. 11982

  • Typologie: Venkovská usedlost
  • Oblast: 5900 m²
  • Pocet pokoju: 6
  • Podlazí: 2

Nemovitost se nachází v obci Montottone, provincie Ascoli Piceno, Marche a je v těsném úhlu vzhledem k centru města, asi 1 km od města - nebo bez příjezdu od moře -
Nemovitost se nachází na kopci s panoramatickým, pohled z Sibillini hor na moře a je obklopen zemědělské půdy: pozemek má celkovou plochu 5930.00 m2, 12 olivovníky rostou na stromě, a Obr.
 Budova je asi 120 metrů směrem na východ, odkud pochází připojení elektřiny a asi 80 m od jiné budovy na jih. V souvislosti s půdou, je pitná voda.
Budova má dvě podlaží a podkroví, v plánu má následující rozměry: 9,00 x 7,00 pro okapů výšce cca 5.00 m po straně těla asi 4,00 x 7 , 00 s výškou cca 2 m ve spodní části krytu (viz přiložené výkresy).
V přízemí je stabilní, s malými okny a jeden pokoj s krbem v prvním patře jsou čtyři pokoje a schodiště pokračuje dostat na půdu.
Budova pochází asi před sto lety a má typické stavební typy domů: má cihlové zdi, dřevěné podlahy a dlažba pro cihelné a šikmé střechy a dřevěné šindele.
To se vyskytuje v těchto zhoršenými podmínkami, ale umožnit obnovu a rehabilitaci konzervativní.

Poptávka po této nemovitosti


STUDIO LA TORRE
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB