Prodat Vila, San Giuliano Terme, Pisa, Itálie, Via Trieste

Prodat - Cod. 33486

  • Typologie: Vila
  • Oblast: 100 m²
  • Pocet pokoju: 4

Rif.GI-720 Asciano Pisano (San Giuliano Terme). Pokud hledáte pro snadné a přístupném pozemku, v klidné oblasti a je obklopen přírodou, v zemi, která nabízí aktivity a služby, sloužil dobře a zároveň krátké vzdálenosti od centra, nabízení k prodeji EXCLUSIVE, 100 Dvojdomek metrů čtverečních na dvou úrovních nad zemí a skládá se v přízemí s velkým obývacím pokojem, kuchyní, technická místnost a koupelna s oknem; v prvním patře jsou spaní se dvěma dvoulůžkové ložnice, předsíně pro jakýkoli šatna, koupelna s oknem. Vlastnost zahrnuje přítomnost 150 m² zahrady uspořádané na třech stranách objektu, které jsou přístupné z obou obývacího pokoje a kuchyně; Majetek zahrnuje přítomnost parkování.
 Eur z 190.000
Zastoupený vlastnost svědčí o různých řešení, která jsou k dispozici; Budova má být obnoven, ale s přípravou již pro rostliny a se zcela novou střechou a izolací, také se hodí jako vynikající řešení pro rodiče a děti, jako součást větší budovy.
 Pro více informací nás kontaktujte telefonicky.
Hodnocení energie: Čekání na energetické certifikace.
Adresa, z důvodů ochrany osobních údajů, svědčí o oblast, ve které se nemovitost nachází.
Jiné realitní řešení jsou k dispozici na našich webových stránkách: www.giaccoimmobiliare.com

Poptávka po této nemovitosti


Giacco Immobiliare di Daniele Giacco
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB