Prodat Venkovská usedlost, Perugia, Perugia, Itálie, Vocabolo Vallata 27

Prodat - Cod. 27328

  • Typologie: Venkovská usedlost
  • Oblast: 382 m²
  • Pocet pokoju: 8
  • Podlazí: 3

Tento typický Umbrian statek (historicky specializuje na Tabbacco), kompletně zrekonstruovaný splněny roky, zachování jeho typickou původní styl, spočívá v "jedné bytové jednotky". Co to znamená: i přesto, že dům je rozdělen na 4 apartmány (respektive + -70, 97, 114 a 51 (soukromý byt) metrů čtverečních (+ garáž pro dvě auta 50m²) pro celkem 382m², je považován za jeden celek, protože tam je možnost přístupu byty zevnitř. Výhodou je, že můžete použít jako jeden dům, který spočíval v daňových výhod.

Cena dohodou. Cena zahrnuje: goodwill, certifikáty, převzetí, webové stránky, databáze klientů, veškerý nábytek, veškerý nábytek bazén, veškerý zahradní nábytek, kuchyně, vše vého lože a koupelnové zařízení.

Dovolená farma má právní výhody, jako F. E. zjednodušené účetnictví, daňové výhody, žádný domácí daň z nemovitostí, mnoho zajímavých finanční prostředky z EU, členských států a regionů, ECC.

Přesto, nejsou tam žádné omezení na domě, takže si můžete také zakoupit jako soukromý majetek (v takovém případě je cena dohodou, a to včetně goodwillu, ECC.).

Poptávka po této nemovitosti


REALIGRO FREE ADVERT
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB